Kosgeb Destekleri

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Nereye Yapılır?

29.11.2020
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi personel alımı, iş ilanları ve iş başvurusu nereye yapılır diye merak edenlere için harika bir kaynak hazırladık.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ara ara iş ilanları vermektedir. İş ilanı ile bir çok alanda personel alımı gerçekleştiriyor. İş arayanların da en çok merak ettiği konular arasında Ankara Bilkent Şehir Hastanesi iş başvurusu nereye yapılır?

Son zamanlarda şehir hastanelerinin artması ile birlikte hastanelere personel alımları da sıklıkla yapılıyor. Ankara Bilken Şehir Hastanesi de 3.810 yataklı koca bir hastanediri. Bu kadar fazla yatak sayısı olan hastanede de binlerce çalışan bulunmakta. Ankara Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 2.700 akademisyen, doktor ve cerrah, 6.300 sağlık personeli ve 4.000 idari ve destek personeline iş imkanı sağlanmaktadır. Ülkedeki şehir hastanelerinden büyüğüdür. Ankara Şehir Hastanesi tam kapasite çalıştığı zaman  günde 30.000 hastaya hizmet veriyor. Günlük  8.000 acil servis hastasına tedavi verebiliyor. Hastane yatak kapasitesi olarak; Ana hastane 66 yatak, Genel hastane 562 yatak, Kalp ve damar hastalıkları hastanesi 441 yatak, Nöroloji ve ortopedi hastanesi 506 yatak, Çocuk hastanesi 599 yatak, Kadın doğum hastanesi 542 yatak, Onkoloji hastanesi 588 yatak, Fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi 300 yatak, Yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesi 100 yatak ile hastalara hizmet vermekte. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bir çok personel alımı, memur alımı gerçekleştiriyor. Ankara Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyenler ise iş ilanları, açık pozisyonlar ve iş başvuru formu gibi aramalar yapıyorlar.

Ankara Şehir Hastanesi Başvuru İşlemleri

Büyüklüğü ile adeta göz dolduran Ankara Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyenler oldukça fazla. Hastanede çok sayıda kadro ve pozisyonda personel çalışmakta. Hastanenin ihtiyaç duyduğu personeller arasında genellikle teknik personel, temizlik personeli, hasta karşılama ve kayıt personeli yer alıyor. Bir çok alanda personelin başvuracağı kadro ve pozisyonlar için Bilkent şehir hastanesi personel alımı ilanlarını takip etmelisiniz. Bilkent şehir hastanesi iş ilanları takip ederek başvuruda bulunursanız başvurunuz değerlendirilerek size gerdi dönüş yapılır. Ankara Şehir Hastanesi internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Ankara Şehir Hastanesi hemşire ve diğer sağlık çalışanlarının alımlarını KPSS üzerinden yapmaktadır. Ankara Şehir Hastanesi iş başvuruları genellikle İşkur, Kariyet.net ve direkt başvuru olarak yapılmaktadır. Eğer İŞKUR üyeliğiniz yok ise üyelik açarak sık sık personel alımlarını takip edebilirsiniz. Bilkent şehir hastanesi iş ilanları Kariyer,net internet sitesi üzerinden de takip edilebilir.

Direkt olarak iş başvurusunda bulunmak isteyenler Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Çankaya/ANKARA adresinde bulunan Ankara Şehir Hastanesi İnsan Kaynakları bölümüne başvuruda bulunabilir. Detaylı bilgiyi ise 0312 552 60 00 şehir hastanesi numarası ile iletişime geçerek alabilirler.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları

Şu anda Kariyet.net ve İŞKUR üzerinden Ankara Şehir Hastanesi personel alımı ilanı ve başvuru formu bulunmamaktadır. Hastane tarafından personel alımı ilanı yayınlandığı zaman burada sizlerle paylaşacağız. Hastanenin İnsan Kaynakları bölümü ile görüşürseniz işçi alımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi İş İlanları yazısına da göz atabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Emrah dedi ki:

  Ankara Şehir Hastanesi personel alıyor mu?

  1. Destek dedi ki:

   Bunun için hastaneye giderek ilgili birimden bilgi alabilirsiniz.

 2. Hakkı dedi ki:

  Ankara Şehir Hastanesi İş ilanlarına nereden ulaşabilirim?

 3. Yasemin dedi ki:

  Ben tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik mezunuyum. Kpss 74 puanım var.Ama nedense ben alınmıyorum sözleşmeli dahi olsa.Daha düşük kpss li arkadaşlar alınıyor bunun nedeni ne?Sırrı nedir?Torpil mi?Referans mı?Hiçbirisi yok bende.Ne olacak böyle boş boş duracak mıyım?

 4. Merve kaynarçeşme dedi ki:

  Tıbbi sekreter olarak işe başlamak istiyorum çok acil işe ihtiyacım var

 5. Meryem dedi ki:

  Ankara Şehir Hastanesi Çankaya’da

 6. Melvin dedi ki:

  Ankara şehir hastanesi iş ilanları için sanırım hastaneye gitmemiz gerekecek