Kosgeb Destekleri

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2024 Sermayesiz Franchising

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 
2024
 Sermayesiz Franchising

Çok fazla para harcamadan kendi işini kurmak isteyenler için ücret ödemeden bayilik veren firmalar bir bir listelendi. Sermayesiz ya da az sermayeli franchising veren firmaların listesi.

Kendi işini kurmak isteyen fakat elinde sermayesi olmayanlar için müjdemiz var. Bir çok firma ücret ödemeden bayilik veriyor. Az sermaye ile kendi işini kurmak isteyenler aşağıdaki bayilik veren firmaları inceleyerek kendilerine uygun olan işi kurmak için kolları sıvayabilirler. Sizler için sermayesiz bayilik veren firmaları araştırdık. param yok bayilik almak istiyorum franchsing ilanları arıyorum diyorsanız sizler için paylaştık. Böylelikle çok para harcamadan kendi işinizi kurabilmeniz için fikir sahibi olabileceksiniz.

Sermayesiz Bayilik
Sermayesiz Bayilik

Bir çok firma pazar alanını genişletmek için ücretsiz bayilik veriyor. Böylelikle hem iyi bir reklam hemde iyi kazanç elde etmiş oluyorlar. Sermayesi olmayan kişiler ücret ödemeden bayilik veren firmalar ile görüşerek kendi işlerini kurabilirler.

Ne İş Yapabileceğinizi İyi Düşünün!

Ne iş yapabileceğinize karar vermeden önce iyice araştırın ve işi yapabilip yapamayacağınıza karar verin. Yapacağınız işin yapılan bölgede tutup tutmayacağı hakkında önceden fikir sahibi olun. İş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim diye düşündüğünüz zaman mutlaka yapabileceğiniz işlere yer verin. Yapamayacağınız işe girmeniz sizi daha çok zarara uğratacaktır.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar;

Ücretsiz bayilik veren bazı iş kolları bulunmaktadır. Aşağıdaki kategorilerde ücretsiz bayilik veren firmaları araştırarak kuracağınız işe göre araştırmalar gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Çiğköfte bayilikleri
 2. Kafe bayilikleri
 3. Oto yıkama bayiliği
 4. Parfüm bayiliği
 5. Pizza bayiliği
 6. Dönerci ve kebapçı bayilik
 7. Hamburgerci bayilikleri

Eğer aklınızda hiç para harcamadan ücretsiz bayilik veren firmalardan bayi alarak dükkanın başına oturacağınız geçiyorsa yanılıyorsunuz. Çünkü dükkanın kurulumuna bir miktar paranız gidecektir. Çiğköfte dükkanı için çok aşırı bir para harcamazsınız fakat bir kafe kurmak isterseniz yüksek miktarlarda para harcamanız gerekebilir. Eğer işten anlamadan işe girmeye kalkarsanız sermayesiz bayilik veren firmalar dan almış olduğunuz bayilik size kar değil zarar verecektir.

En çok bayilik veren firmalar arasında çiğköfte markaları gelmektedir. En az bayilik ücreti isteyen firmalarda çiğköfte firmalarıdır. Sizden sadece kurulum ücreti isteyerek dükkanınızı kurarlar. Bunun için bir çok firma sizden isim hakkı istemezler.

Sermayesiz Bayilik Veren Firmaları İyi Araştırın

İnternet üzerinden firmalar sık sık sermayesiz bayilik vereceklerini duyururlar. Eğer aklınızda iş kurmak varsa ve çok fazla sermayeniz bulunmuyorsa sermayesiz bayilik veren firmaları sık sık araştırın. Yapabileceğiniz ve para kazanabileceğini düşündüğünüz bir iş kolu olduğu zaman iletişime geçerek bayilik alma şartlarını görüşebilirsiniz. Kendi markanızı sıfırdan oluşturarak da da zamanla marka haline gelebilirsiniz. Fakat siz hazırda olan bir markadan bayilik almak isterseniz ücretsiz bayilik verilecektir açıklamasını yapan firmalara göz atmalısınız.

Sermayesiz İş Fikirleri

Sermayesiz iş kurmak isteyenler kolay yoldan para kazanmak için araştırmalar yaparlar. Şu anda bir çok iş alanında sermaye gerekmeden iş kurma imkanı vardır. Az bir miktar sermaye ile bir çok iş kurulabilir.

Sermayesiz ne iş yapabilirim diyorsanız işte sizlere cevap;

 1. Organizatörlük

  Doğum günü, düğünler, özel günler, nişan ve kınalarda organizatörlük yapabilirsiniz. Eğer bu konuda yaratıcılığınız varsa organizatörlük çok fazla sermaye gerektirmeyen işlerden.

 2. Editörlük

  Web sitelerinde yazarlık veya editörlük yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Şu an internette 100 kelimesi en az 1.5 TL üzerinden makale yazan kişiler mükemmel paralar kazanıyorlar. Bionluk, Uzmankirala, R10 gibi internet sitelerine üye olarak makale siparişleri alarak para kazanın. Eğer yazı yazma yeteneğiniz var ise makale yazarak para kazanabilirsiniz.

 3. Facebook canlı yayın yaparak para kazanmak

  Facebook Oyun İçeriği Üreticileri canlı yayın yaparak para kazanıyorlar. Eğer sizinde oynadığınız iyi bir oyun var ise canlı yayın yaparak takipçilerinizin göndermiş olduğu yıldızlar sayesinde para kazanabilirsiniz.

 4. Web sitesi açarak para kazanma

  Web sitesi açarak gündemdeki en tren içerikleri siteye girip bir kitle yakaladıktan sonra, siteye reklam ekleyerek reklam geliri elde edebilirsiniz. Az sermaye ile müthiş iş çıkarmak için sitenizde ilgi çekici kaliteli içerikler üretmek şart.

 5. Ev yapımı reçel ve turşu ile para kazanma

  Evde kendi yapmış olduğunuz turşu ve reçelleri satarak para kazanabilirsiniz. Satış için ilk olarak sosyal medya hesaplarınızı kullanarak çevrenizdekiler ile iletişime geçebilirsiniz.

 6. Magnet, Kokulu Taş, Bebek Çikolatası Yapmak

  Kaliteli çikolatalardan alıp özel baskılı çikolata paketleri ile paketleyerek satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bebek magnet ve kokulu taşlar da çok fazla sipariş alıyor. Doğum günleri, mevlütler ve özel günlerde sipariş alabilirsiniz. Bu işi yapmak için ilk önce müşterileri kendi çevrenizden oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğköfte bayiliği satın almak istediğiniz zaman bir çok firma yüksek miktarlarda ücretler istemektedir. Sizden aldığı para ile dükkanı hazır hale getirerek çiğköfte satmanıza da olanak sağlarlar. İsterseniz marka bir çiğköfte bayisinden bayilik satın alabilir, ücretsiz bayilik veren firmalardan bayilik alabilir veya kendi markanızı da oluşturabilirsiniz. Bazı çiğköfte bayileri ise ücretsiz bayilik veriyor. Sizlere ücretsiz bayilik veren bir kaç çiğköfte bayisini oaylaştık.

Hacıalioğlu Çiğköfte Ücretsiz Bayilik Veriyor

Çiğköfte bayiliği almak isteyenler ve ücret ödemek istemeyenler hacıalioğlu çiğköfte bayisinden bayilik alabilirler. Üstelik açılışa özel 200 kg hediye çiğköfte kampanyası da bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey ise çiğköfteleri bayiden satın almak. Ayrıca açılışa özel bir çok kampanyası da bulunmaktadır. Detayları 0 212 515 9 444 iletişim numarasından öğrenebilirsiniz.

Sermayesiz Çiğköfte Bayiliği Nucello

Yeni iş kurmak isteyip de sermayesiz çiğköfte bayiliği almak isteyenlere Nucello büyük bir fırsat sunuyor. Nucello çiğköfte ücretsiz bayilik fırsatı sunuyor. Bayiliklerde İsim hakkı ve franchise bedeli almamaktadır. Bayilik koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parası olup fakat iş kurmak için hiç bir fikri olmayan ve fikri olup ama hiç parası olmayan insanlar bir araya geldikleri zaman yapabilecekleri işi düşünebiliyor musunuz? O halde sizi yorumlar bölümüne alalım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.