Kosgeb Destekleri

Konya Karatay Şehir Hastanesi İş İlanları Açık Pozisyonlar (GÜNCEL)

Konya Karatay Şehir Hastanesi İş İlanları Açık Pozisyonlar (GÜNCEL)

Konya Karatay Şehir Hastanesi iş ilanları ve açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Konya şehir hastanesi personel alımı ilanları için detaylı bilgiye bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Şehir Hastaneleri Projelerinden birisi de Konya Şehir Hastanesidir. 5 Ağustos itibarıyla hasta kabülüne başlayan  Konya Şehir Hastanesinin 838 yatak ile ilk etabın açılışı gerçekleştirildi. Yol sonuna kadar ikinci etabın da açılarak yatak sayısının 1250 yatağa çıkarılması bekleniyor. Konya Şehir Hastanesinin açılmasından sonra iş arayanlar başvurularda bulunmaya başladılar. Hastane’nin bir çok açık pozisyonunda eleman ihtiyacı bulunmakta. Konya Karatay Şehir Hastanesi bünyesinde çalıştırılmak üzere farklı kollarda personel alıpı yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Konya Şehir Hastanesine iş başvurusunda bulunmak isteyenler için açık pozisyonları paylaştık. YDA Sağlık grubu tarafından açık pozisyonlar düzenli olarak paylaşılmaktadır. 20 EYLÜL 2020 tarihi itibari ile aşağıdaki pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Konya ve çevresindeki illere hizmet verecek olan hastanede 278 poliklinik , 609 yatak , 130 yoğun bakım , 10 KVC yoğun bakım, 48 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 14 adet tek kişilik doğumhane, 12 Perinatal Servis, 19 Tutuklu Servisi, 3 İyot Tedavi Birimi , 17 Yanık Merkezi olmak üzere 416 yatak kadın doğum ve çocuk 433 yatak genel hastane olarak hizmete girmeyi planlamaktadır. Böyle büyük bir hastanene de binlerce personele iş imkanı doğuyor.

Konya Karatay Şehir Hastanesi yeni bir hastane ve büyük bir hastane olduğundan dolayı pek çok alanda personel ihtiyacı bulunmaktadır. Depo görevlisinden temizlik personeline kadar bir çok iş ilanları bulunmaktadır. Aşağıda Konya Karatay Şehir Hastanesi’nin güncel iş ilanlarını yayınladık. Sizde eğer Konya hastane iş ilanlarına göz atmak istiyorsanız açık pozisyonlara göz atabilirsiniz.

Konya Karatay Şehir Hastanesi İş İlanları (20 EYLÜL 2020)

 • Atık ve İlaçlama Hizmetleri Sorumlusu
 • Depo Görevlisi Destek Hizmetleri Müdürü
 • Gece Müdürü Görüntüleme Hizmetleri Sorumlusu
 • Güvenlik ve Otopark Hizmetleri Sorumlusu
 • HBYS & Yardım Masası Sorumlusu
 • HYRRT (Hasta Hizmetleri) Sorumlusu
 • Rehabilitasyon Hizmetleri Sorumlusu
 • Teknik Hizmetler Müdürü
 • Temizlik Hizmetler Sorumlusu
 • Tıbbi Destek Hizmetleri Müdürü
 • Yemek Hizmetleri Sorumlusu

Konya Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Konya Karatay Şehir Hastanesi İş İlanları
 1. Konya Şehir Hastanesi iş ilanlarına başvuruda bulunmak için buradaki iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.
 2. Adınız Soyadınız, E-Posta, Telefon, İş Başvuru Kategorisi bölümlerini doldurduktan sonra CV’nizi dosya yükleme bölümünden yükledikten sonra gönder diyerek açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Konya Karatay Şehir Hastanesi Adresi

Akabe, 42020 Karatay/Konya, Türkiye – (0332) 310 50 00

Konya Karatay Şehir Hastanesi Randevu

Konya Karatay Şehir Hastanesi’nden Alo 182 numaralı merkezi hastane randevu sistemi üzerinden randevunuzu alabilirsiniz.  www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr internet adreslerinden de Konya Karatay Şehir Hastanesi’ndeki istediğiniz bölümlerden randevu oluşturabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Bekir dedi ki:

  Hasta hizmetleri