Kosgeb Destekleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2023 (Anında Bağlan)

26.02.2023
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2023 (Anında Bağlan)

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemleri sayesinde anında bağlanabileceksiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası ile sadece bir kaç tuşlama ile müşteri temsilcisine kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Son zamanlarda bir çok banka telefon bankacılığında sesli yanıt sistemini devreye sokmuştur. Sesli yanıt sistemi ile müşterilerinin sorularını yanıtlamayı amaçlayan bankalar bazen yetersiz kalabiliyor. Sesli yanıt sisteminden faydalanamayan müşteriler müşteri hizmetlerine direk bağlanarak sorunlarının çözüme kavuşturulmasını istiyorlar. Bunun içinde sesli yanıt sisteminden çıkarak müşteri hizmetlerine bağlanmak bazen eziyet haline gelebiliyor. Ziraat Bankası Müşteri temsilcisine direk bağlanmak isteyenler hangi yöntemleri kullanmalı işte şimdi sizlere onları anlatacağız öğrenme için içeriğimizi dikkatle inceleyin.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

En çok merak edilen bir diğer soru ise Ziraat Bankasının müşteri hizmetleri numarası. Banka müşterilerinin Ziraat Bankası hakkında en çok aradığı şeylerden birisi de telefon numarasıdır. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri numarası 444 00 00 ve 0850 220 0000 numaralarından oluşmaktadır. Müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğinizde ilk olarak yumarıdaki numaralardan birini aramalısınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak İster Misiniz?

Ziraat Bankası Müşteri hizmetleri numaralarından (444 00 00 veya  0850 220 00 00) herhangi birini arayın. Arama yaptıktan sonra sesli yanıt sistemine bağlanacaksınız ve sesli yanıt sistemi size yammak istediğiniz işlemi bir kaç kelime ile söylemenizi isteyecektir.

Sesli yanıt sistemi yapmak istediğinizi sorduğu zaman “Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum” dedikten sonra sesli yanıt sistemi tarafından müşteri temsilcisine hangi amaçla bağlanmak istediğiniz sorulacaktır. Müşteri temsilcisine bağlanma amacınızı söyledikten sonra direkt olarak bağlanabilirsiniz. Bunun dışında tuşlama yaparak müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız mümkün değildir.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanarak Yapabileceğiniz İşlemler

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak bir çok bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kayıp Çalıntı İşlemleri, Bankacılık işlemleri, Şifre işlemleri, İnternet ve Mobil Bankacılık İşlemleri hakkında destek alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızın ekstre bilgileri, borç bilgisi, kart başvurusu ve kart kapama, limit bilgisi ve değişikliği gibi işlemleri müşteri hizmetlerine bağlanarak halledebilirsiniz. Tüm şifre işlemleriniz için müşteri temsilcisine bağlanıp bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Limit Değişikliği

444 00 00 ve 0850 220 0000 numaralarından herhangi biri ile müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi kartı limit değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz kart limiti düşürebilir istersenide limit yükseltmek için başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerinden Hesap Bakiyesi Sorgulama

Ziraat Bankası şubelerinde olan hesaplarınızın bakiyelerini müşteri temsilcisine bağlanarak öğrenebilirsiniz. İlk olarak sizlere sorulacak olan güvenlik sorularını doğru girmeniz gerekmektedir. TC kimlik numarası, doğum tarihi, kart numarası ve şifresi gibi bilgileri isterse doğru bir şekilde girerseniz size ait olan hesaplarınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Kapatma

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak yapabileceğiniz en zor işlemlerin başında kredi kartı kapatma işlemi geliyor. Çünkü banka temsilcileri kredi kartınızı kapatmamanız için sizi ikna etmek için bir sürü çaba sarfediyorlar. Tüm bankalarda durum böyledir. Kredi kartını kapatmak isteyen müşterilere bazı puanlar verilmek istenir. Kartın kapatılmaması durumunda kart aidatı alınmayacağı söylenir. Kartını kapatmak isteyen müşteriler ise müşteri temsilcilerinin bu tutumuna bazen sinirlenebilirler. Eğer Ziraat Bankasına ait bir kredi kartınız varsa ve kapatmak istiyorsanız;

  • 444 00 00 ve 0850 220 0000 numaralarından müşteri temsilcisine bağlanarak kartınızı kapatabilirsiniz.
  • Sesli yanıt sistemine “Kredi kartımı kapatmak istiyorum” diye yanıt verdiğiniz zaman sizden istenilen bilgileri girdiğinizde müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Ziraat Bankası Canlı Cevap Uygulaması ile Sorularınızı Cevaplandırın

Ziraat Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu canlı cevap uygulaması ile sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

blank

Ziraat Bankası Canlı Destek linki bankanın canlı destek sayfasına yönlenmektedir. Sağ alt köyede bulunan sohbet baloncuğuna (Daha fazla yardım almak için tıklayın) tıklayarak sorularınızı iletebilirsiniz. Ziraat Bankasının Canlı Cevap uygulaması ile sormuş olduğunuz sorulara anında cevap alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ile Müşteri Hizmetlerine Gerek Kalmadan Bir Çok İşlemi Yapabilirsiniz

Ziraat Banası internet şubesi ve mobil şube ile bir çok işleminizi müşteri temsilcisine gerek kalmadan yapabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı kaydınız yok ise Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Kayıt Açma sayfasından nasıl kayıt olacağınızı öğrenebilirsiniz. İşte internet ve mobil bankacılıkta yapabileceğiniz işlemler;

  • Tüm hesaplarınızı inceleyebilirsiniz
  • Para Transferleri gerçekleştirebilirsiniz
  • Kredi Kartınızı inceleyebilir ve borcunu ödeyebilirsiniz
  • Fatura ödemeleri gibi bir çok ödemenizi mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz.
  • Döviz altın kurlarını takip ederek hesap açıp döviz ve altın satın alabilirsiniz.
  • QR kod ile para gönderip para çekebilirsiniz
  • Kredi kartı veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca başvuru soncunu da yine internet şubesinden öğrenebilirsiniz
  • E-devlete giriş yapabilirsiniz

Yukarıdaki işlemlerin dışında bir çok işlemi Ziraat Bankası internet bankacılığı sayesinde yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.