Kosgeb Destekleri

İstanbul’da Bulunan Ayakkabı Toptancıları Güncel Liste 2022

İstanbul’da Bulunan Ayakkabı Toptancıları Güncel Liste 2022

İstanbul’da bulunan ayakkabı toptancılarından ucuz ayakkabı alarak satış yapmak isteyenler için güncel bir liste hazırladık. Bu lisede İstanbul’daki ayakkabı toptancıları mevcut. istanbulda fabrikadan satış fiyatına toplu şekilde orjinal ya da imitasyon marka ayakkabı nereden alabilirim alınacak replika ayakkabı mağazaları hangisi?

Dükkan açarak veya hazırda bulunan dükkanında ayakkabı satmak isteyenler daha düşük fiyatlara satın alabilmek için ayakkabı toptancılarını tercih ediyorlar. Toptancıdan daha uygun fiyata alarak kendi dükkanında karını koyarak satmak isteyen esnaflar genellikle İstanbul’da bulunan toptancıları tercih ediyorlar. Çünkü İstanbul’da bulunan toptancılardan daha uygun fiyata ayakkabı temin etmek mümkün. Toptan ayakkabı satın alarak ayakkabı dükkanında satmak isteyenler de genellikle İstanbul’daki toptancıları tercih ediyorlar. İşten anlayanların bir çevresi olduğu için toptancılara ulaşmaları kolay oluyor. Ancak bu işe yeni girecek olanlar toptancı bulmakta zorlanabiliyor.

İlk olarak ayakkabı satışı işine girecekseniz ve daha önce bir tecrübeniz yoksa iyi bir araştırma yapmanızı öneriyoruz. Araştırma yapmadan önce ayakkabı alıp satma fikri sizi zarara uğratabilir. Ayakkabıları ne kadara getirip ne kadara satacağınızın araştırmasını mutlaka yapmalısınız. Ayrıca satın alacağınız ayakkabı modellerine kadar seçiminizi iyi yapmalısınız. Aksi halde ayakkabıları satamamanız sizi zarara uğratır. Ayakkabı toptancıları size uygun fiyata ayakkabılar verir. Fakat bu ayakkabıları dükkanınızda satıp satamayacağınızı iyi analiz etmeniz gerekiyor. Ayakkabı dükkanı açmak için önce toptancılar ile görüşüp fikir sahibi olmanızda fayda var. Toptan ayakkabı satan firmalardan dükkanı açmadan önce bilgi sahibi olup analizlerinizi ona göre yapmalısınız. Ayrıca ayakkabı bayiliği veren firmalar ile de iletişime geçerek ayakkabı bayiliği açmayı da düşünebilirsiniz. Biz sizler için İstanbul’da toptan ayakkabı satan yerlerin listesini çıkardık.

İstanbul’da Toptan Ayakkabı Nereden Alınır?

blank
İstanbul Toptan Ayakkabı Satanlar

İstanbul’da ayakkabı toptancılarının en yoğun olduğu yer Gedikpaşa’dır. Gedikpaşa’da hem toptan hemde perakende olarak ayakkabı satışı yapan yerler mevcut. Aşağıdaki listede İstanbul’da bulunan ve toptan ayakkabı satan firmaları listeledik.

Dürüst Toptan Ayakkabı

Türkiye’nin en büyük ayakkabı toptancısı sloganı ile yola çıkan Dürüst Toptan internet sitesi üzerinden toptan ayakkabı satışı yapıyor. Merkezi ise İstanbul Küçükçekmece’de yer alıyor. Hem spor hemde klasik ayakkabılar, çocuk ayakkabıları, botlar, terlikler bulunuyor. Buradan internet sitesine giriş yaparak ayakkabıları inceleyebilir ve iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gedikpaşa Toptan Ayakkabıcılar

Gedikpaşa toptan ayakkabıcılar grubunda herkes dilediği gibi paylaşım yaparak yeni müşterilerine ayakkabılarının satışını yapabiliyor. Ayrıca satın almak isteyen esnaflarda aradıkları ürünleri buradan satın alabiliyorlar. Facebook grup linki burada.

Yeni sezon ürünlerin fiyatlarını öğrenmek isteyenler Gedikpaşa Toptan Ayakkabıcılar sayfasından sorabilirler. Ayrıca paylaşılan ayakkabıların fiyatlarını sorarak sipariş verebilirler. Bu grupta yüzlerce toptancı bulunmaktadır. Bu toptancılar ile iletişime geçerek ayakkabı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Odesa Ayakkabı

Odesa Grup ayakkabı satışına 2000 yılına başlamıştır. Yıllık 4.000.000 çiftin üzerinde Ayakkabı ve Terlik tedarik etmektedir. Spordan klasiğe bir çok ayakkabı çeşidini bulabileceğiniz bir toptancı olan odesa grubun internet sitesi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayakkabingo

İstanbul toptan ayakkabı satan firmalar arasında ayakkabingo firması da yer alıyor. Toptan ayakkabılar arasında erkek, kadın, çocuk ayakkabıları yer alıyor. Ayrıca binlerce farklı modelin satışını da toptan olarak gerçekleştiriyor. İletişim numarası: 0212 516 6969

Ulusoyspor Toptan Spor Ayakkabı Satışı

Türkiye’nin en büyük toptan ayakkabı firmalarından biriside ulusoyspordur. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabılarıi spor ayakkabılar, botlar ve sandaletlerin satışı toptan olarak yapılıyor. Firma iletişim bilgileri Süleyman Demirel Bulvarı (Aykosan Karşısı) Sinpaş İş Modern Merkezi Kat: -1 No: I- Başakşehir / İkitelli – İSTANBUL. İletişime geçerek toptan ayakkabı alımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayakkabı Pazarı

Ayakkabı Toptancıları

Türkiye de online toptan ayakkabı satışı sektöründe öncü firmalardan biriside Ayakkabı Pazarı’dır. toptan spor ayakkabı, bot, çizme, ayakkabı, terlik, keten, futbol ayakkabıları, mest ve lastik satışı yapmaktadır. Ayrıca aynı gün kargoya teslim yapmaktadır. Adres: Gedikpaşa Pertevpaşa Sok. No.7 Beyazıt/İSTANBUL Telefon: 0212 516 32 43 – 0212 516 32 44 iletişim bilgilerinden iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Toptan ayakkabı satın alacağınız zaman bir kaç firma ile görüştükten sonra satın almanızı tavsiye ediyoruz. İlk olarak bir piyasa araştırması yapmalısınız. Yukarıda listelemiş olduğumuz firmalar uzun yıllardır İstanbul’da ayakkabı toptancılığı yapan firmalardır. Bu firmalar ile iletişime geçerek fiyat ve model araştırması yapabilirsiniz. Ayakkabı toptancıları almış olduğunuz ürünleri dükkanınıza kargolar. Model seçimininizi yaptıktan sonra ürünler paketlenerek adresinize kargolanır.

Ayrıca İstanbul’da çakma spor ayakkabı satışı yapan yerler de mevcut. Beyazıt ve Eminönü ilçelerinde çakma spor ayakkabı toptancılığı yapan firmalar da var. Ayrıca İstoç toptancılar çarşısında da bir çok toptancı bulunmaktadır. Oradaki toptancıları da gezerek ayakkabıları ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
 1. blank Jale dedi ki:

  Ayakkabı toptancılarından ayakkabı alarak nasıl para kazanabilirim?

  1. blank Destek dedi ki:

   Güzel bir konumda dükkan kiralayarak ayakkabı satışı gerçekleştirebilirsiniz.

 2. blank Mirza dedi ki:

  Sizden alıp adreselere satış yapmak istersem?

 3. blank Özge dedi ki:

  Topuklu ayakkabıyı en uygun hangi toptancıdan alabilirim?