Kosgeb Destekleri

Bilgisayardan WhatsApp Web Görüntülü Konuşma Özelliği Geldi mi?

22.02.2023
Bilgisayardan WhatsApp Web Görüntülü Konuşma Özelliği Geldi mi?

WhatsApp Web’e gelmesi beklenen yeni özelliklerden biri olan görüntülü konuşma özelliği kullanıcılar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, yeni özelliklere doymuyor. Son olarak karanlık mod özelliğinin gelmesi kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti. Ayrıca 4 kişilik grup konuşma özelliği de kullanıcıların aktif olarak kullandıkları özelliklerden birisi. WhatsApp genellikle yeni gelecek olan özellikleri önceden açıklamıyor ve yapmış oldukları etkinliklerle birlikte özellikleri açıklamayı tercih ediyor. WhatsApp Web ile kullanıcılar bilgisayar üzerinden birbirleri ile mesajlaşabiliyor, fotoğraf, video ve belge gönderip alabiliyor. Son zamanlarda beklenen özelliklerden birisi de WhatsApp Web görüntülü konuşma özelliği. Peki kullanıcılar WhatsApp Web görüntülü konuşma özelliğinden ne zaman faydalanabilecek?

WhatApp web görüntülü arama var mı?

WhatsApp uygulaması uzun süredir bilgisayar üzerinden kullanılabilmekte. Kullanıcılar qr kodunu taratarak istedikleri bilgisayar üzerinden WhatsApp mesajlaşma özelliğini kullanabiliyorlar. https://web.whatsapp.com/  adresinden mesajlaşma, fotoğraf ve video göndererek alma işlemini yapmak mümkün. Fakat görüntülü arama özelliği Web WhatsApp üzerinden şu an için aktif değil. Kullanıcıların en çok aradığı konulardan biri olan WhatsApp web’den görüntülü arama özelliğinin yakın zamanda açıklanmasını bekliyoruz. Sık sık güncelleme gelen popüler mesajlaşma uygulamasının bu özelliği de yakın zamanda kullanıcılarına sunması beklenmekte. Sevdikleri ile bilgisayardan WhatsApp görüntülü arama ile görüşmek isteyenler biraz daha bekleyecek gibi görünüyor.

Özellikle bilgisayar başında sık vakit geçirenler WhatsApp web görüntülü arama nasıl yapılır diye merak ediyorlardı. Onlara şu an için mutlu haberi ne yazık ki veremiyoruz. Ancak WhatsApp yetkililerin bu beklentiyi karşılayacaklarını da ümit ediyoruz.

Şu an için WhatsApp Web’de kullanabileceğiniz özellikler anlık mesajlaşma, resim ve video gönderme, mesajları silme, profil düzenleme ve masaüstü bildirimleri açma.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.