Kosgeb Destekleri

Peşinatsız Taksitle Senetle Cep Telefonu Veren Mağazalar

22.02.2023
Peşinatsız Taksitle Senetle Cep Telefonu Veren Mağazalar

2024 yılında kredi kartsız peşinatsız senetle taksitle cep telefonu veren bir çok mağaza bulunmaktadır. Bu mağazalar cep telefonları elden taksitli olarak veriyor. Satın alma şartları nelerdir alım yapmak için onay sorgulama nasıl yapılır?

Evkur, Yön Avm, Soylu Avm, Yiğit Alışveriş gibi bir çok mağaza peşinatsız senetle cep telefonu satışı yapıyor. Taksit sayısı ve geri ödeme miktarı her mağazada farklılık gösterebilir. Özellikle de ülkemizde peşinatsız senetle ürün satışı yapan bir çok mağaza üzerine bir miktar komisyon koyarak telefon satışlarını peşinatsız olarak taksitle yapıyor.

Senetle Telefon Alma

Herhangi bir yerde çalışmayanlar, ev hanımları, öğrenciler veya kredi puanı düşük olarak senetle telefon alma yöntemlerini araştırıyorlar. Senetle telefon veren yerler kredi kartsız peşinatsız olarak telefon satışı yapıyor. Satıştan sonra aylık taksitler mağazaya ödeniyor. Bir çok elden taksit telefon satan mağazalar cep telefonu fiyatlarına bir miktar komisyon ekleyerek müşterilerine satışını gerçekleştiriyor. Telefonu satın alan müşteri de aylık taksit tutarını mağazaya elden ödeyerek cep telefonuna sahip olmuş oluyor.

Elden taksitli cep telefonu satışını gerçekleştiren mağazalar satışlarını senetle yapıyor. Mağazaya gidip telefon satın almak istediğinizi ilettiğiniz zaman size verilen telefon için senet imzalatılır. Böylelikle hiç peşinat ödemeden ve kredi kartı olmadan cep telefonunu satın alabiliyorsunuz. Ülkemizde kredi kartı olmadan ve peşinat ödemeden cep telefonu satışı yapan bir çok mağaza bulunmaktadır. Hemen hemen her ilde olan bu mağazalara uğrayarak alacağınız telefon kaç taksit ile ve ne kadara satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum?

Peşinatınız ve kredi kartınız bulunmuyorsa elden taksitle cep telefonu alabilirsiniz. Tabi bunun için ilk olarak kefilsiz, peşinatsız ve kredi kartsız cep telefonu satışı yapan mağazayı bulmanız gerekmektedir. Türkiye’nin bir çok ilinde mağazası olan senetle satış yapan mağazalara uğrayarak elden taksitle telefon alabilirsiniz. Fakat alacağınız telefonun fiyatının üzerine bir miktar komisyon ekleneceğini unutmayın. Örnek vermek gerekirse Evkur ve Yön Avm gibi mağazaların İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Kocaeli, Malatya gibi bir çok ilde şubesi bulunmaktadır. Bulunduğunuz ilde peşinatsız ürün satışı yapan bir mağaza varsa oraya uğrayarak istediğiniz telefonun peşinatsız ve taksitle fiyatını öğrenebilirsiniz.

1- Evkur Kredi Kartsız Peşinatsız Ödeme

Türkiye’nin en büyük kredi kartsız, peşinatsız alışveriş yapılabilen mağazalarından olan Evkur cep telefonu satışı da yapmaktadır. Ülkemizde hemen hemen her ilde mağazası bulunmaktadır. Ürünleri elden taksitle almak isteyenler mağazaya uğrayarak satın alabiliyor. Ödemeler ise taksitli olarak ister şubeden isterseniz online olarak ödenmektedir. Beğendiğiniz ürünleri Evkur mağazalarından hiç peşinatsız ve kredi kartsız satın alabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi online olarak evkur borç ödeme kanallarından yapabilirsiniz.

Evkur web sitesinden baktığımız zaman bilgisayarlar 12 ay taksit ve tabletler ise 6 ay taksitle satılmaktadır. Cep telefonu kategorisine girdiğimizde ise bazı telefonlara 3 taksit yapılabildiği bazılarına ise 12 taksit yapılabildiği görülmektedir. Evkur mağazalarına uğrayarak elden taksitle alacağınız telefona peşinatsız ve kredi kartsız kaç taksit yapılabileceğini öğrenebilirsiniz.

Apple iPhone 13 128GB Gece Siyahı

Samsung Galaxy Z Flip3 128GB Bej Akıllı Telefon Evkur web sitesinde baktığımız zaman 3 Taksit ile aylık 6.233,00 TL ödeme yaparak 18,699,00 TL‘ye satın alınabiliyor. Aynı cep telefonu peşin alındığı zaman ise 16,699,00 TL‘den satılmaktadır.

2- YÖN AVM Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Veriyor

Yön AVM peşinatsız senetle cep telefonu satan mağazalardandır. Ülkemizde bir çok ilde ve hatta ilçede şubesi bulunmaktadır. Web sitesini ziyaret ettiğimiz zaman 12 taksitle cep telefonu satışı yapılmaktadır.

YÖN AVM Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Yön AVM internet sitesinden senetle alışveriş yapabilmek için aşağıdaki adımları uygulayın;

 • Kimlik bilgilerinizi eksiksiz girerek üyeliğinizi oluşturun
 • Ürünü sepete atarak SÖZLEŞMELİ ÖDEMEYİ seçiniz
 • Teslimat bilgilerinizi eksiksiz girerek siparişinizi tamamlayınız
 • Siparişinizi teyit etmek için müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçecektir
 • Teyid işleminden sonra 3 ile 7 gün arasında onay süreci tamamlanır
 • Sipariş onaylandıktan sonra sevkiyat ekibi ürünleri size teslim eder.

Yön AVM Cep Telefonu kategorisine girdiğimiz zaman telefonların 12 ay taksitle satışa sunulduğunu görüyoruz.

Xiaomi Mi 11 Lite 6 GB Ram 128 GB Cep Telefonu
Xiaomi Mi 11 Lite 6 GB Ram 128 GB Cep Telefonu

Web sitesinden bakmış olduğumuz zaman Xiaomi Mi 11 Lite 6 GB Ram 128 GB Cep Telefonu karta tek çekim olarak 8.545 TL, 1566,50 TL X 6 Taksit olarak 9.399 TL, 783,25 X 12 taksit olarak ise 9.399 TL üzerinden satılmaktadır.

Yön AVM cep telefonu satışlarında ev sahibi olma veya devlet memuru olma şartı aramaktadır. Eğer iki koşul karşılanmıyor ise ev sahibi olan veya devlet memuru olan kefil istiyor. Bu koşulları karşılamayanlara taksitli peşinatsız, kredi kartsız cep telefonu siparişleri işleme alınıyor.

3- Soylu AVM Senetle, Kredi Kartsız ve Elden Taksitle Alışveriş İmkanı Sağlıyor

Soylu AVM ihtiyaçlar için senetle alışveriş imkanı sunan bir mağazadır. Kredi Kartsız Alışveriş yapmak isteyenler Soylu AVM mağazalarını tercih edebilirler. Fakat cep telefonu siparişlerinde ilk taksit peşinatı ödenmesi zorunludur. Web sitesi üzerinden baktığımız zaman bir çok cep telefonuna 10 taksit yapıldığını görüyoruz.

4- Mediamarkt Alışverişlerinizi Denizbank Kredisi ile Taksitlendirebilirsiniz

MediaMarkt mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Eğer peşinatsız cep telefonu satın almak istiyorsanız MediaMarkt mağazalarına uğrayarak Denizbank kredisinden faydalanıp istediğiniz cep telefonunu peşinat ödemeden satın alabilirsiniz.

Satın alacağınız cep telefonun fiyatı 3.500TL’den az ise 12 ay taksit yapabilirsiniz. Fakat cep telefonu fiyatı 3.500TL’nin üzerinde ise en fazla 3 ay taksit yapılabilmektedir. Eğer bilgisayar veya Notebook almak isterseniz en fazla 12 ay taksit ile satın alabilirsiniz. Tablet alımlarında ise en fazla 6 ay taksit yapılmaktadır.

TEKNOSA Online Alışveriş Kredisi ile Peşinatsız Taksitle Telefon Veriyor!

ING ve Yapıkredi online alışveriş kredisi ile Teknosa mağazalarından alışverişlerinizi peşinat ödemeden taksitlendirebilirsiniz. Turuncu Ekstra ile Peşin Fiyatına Taksit Seçeneği ile alacağınız ürünü peşin fiyatına taksitli olan satın alabilirsiniz.

Teknosa Peşinatsız Alışveriş Nasıl Yapılır?

Teknosa mağazasına kendiniz gidecekseniz mağaza çalışanları bu konu hakkında ayrıntılı olarak sizlere bilgi verip yardımcı olacaklardır. Teknosa.com web sitenizden yapacağınız alışverişler için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • Sepetinize ürünleri ekleyerek ödeme bölümüne gelin,
 • ING Alışverişçi ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra kredi başvuru bilgilerinizi girin,
 • Kredi başvurunuzu size uygun olacak şekilde tamamlayın,

Krediniz onaylandığı zaman ise;

ING müşterileri kredi onayı aldıktan sonra sepet tutarı teknosa hesabına aktarılır. Sipariş tamamlanarak ürün satın alma gerçekleşir.

ING müşterisi olmayanlar kredi onayı alındıktan sonra Teknosa mağazasına uğramalı. Onay aldıktan sonra sipariş verilen ürün kargoya verilerek gönderilir.

Yapı Kredi Teknosa Online Alışveriş Kredisi

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile www.teknosa.com’dan 1000 TL ile 25.000 TL arasında alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca 36 aya varan vade seçenekleri ile rahatlıkla dilediğiniz teknolojik ürünleri satın alabilirsiniz.

Kredi TutarıVade (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıKredi Tahsis ÜcretiAylık Taksit TutarıToplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL61,79%0 TL179,42 TL1.076,52 TL
2.000 TL121,79%0 TL190,84 TL2.290,08 TL
5.000 TL121,79%0 TL477,11 TL5.725,32 TL
15.000 TL241,79%0 TL806,42 TL19.354,08 TL
25.000 TL361,79%0 TL1.004,28 TL36.154,08 TL

www.teknosa.com üzerinden Ödeme Bilgileri bölümünde alışveriş kredisi kısmına gelin. Faiz ve tutarlar 01.Mayıs. 2024 tarihindeki güncel bilgilerdir. En güncel tutarlar ve bilgiler için buradaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
 1. Elif dedi ki:

  Soylu AVMİ, Fors Avm, Beko Bayraktar, Mutlu Evim peşinatsız senetle cep telefonu veriyor.

 2. Ahmet dedi ki:

  Evkur peşinatsız senetle cep telefonu veriyor