Kosgeb Destekleri

Kürdan Paketleme İşi ile Evden Çalışma

Kürdan Paketleme İşi ile Evden Çalışma

Boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler kürdan paketleme işi ile evden çalışarak para kazanabilirler. Kürdan paketleyerek sizde evinizden para kazanmak ister misiniz?

Son zamanlarda ülkemizde evde paketleme işi oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle sabun, kürdan, davetiye ve kına paketleme işi yaygınlaşmış durumda. İş veren firmalar evde paketleme işi yapabilecek kişilere ürünleri gönderip paketlemelerini istiyor. Karşılığında ise parasını ödüyor. Evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen özellikle de ev hanımları bu işe oldukça ilgi gösteriyor. Böylelikle aile bütçesine bir miktarda olsa katkıda bulunmuş oluyorlar. Galoş paketleme işi, balon paketleme, telefon kılıfı paketleme, düğme paketleme, kına paketleme en çok verilen işlerdendir.

Seri üretim yapan firmaların bazıları paketleme işi için evden çalışanları tercih ederler. Böylelikle hem paketleme için makina ihtiyacı olmamış olur hemde daha az maliyete paketleme işlerini halletmiş olurlar. Ev hanımları, öğrenciler ve vaktinin çoğunu evinde geçirenler aile bütçelerine katkıda bulunmak için bu işle ilgilenirler. Belirli bir ücret karşılığında firmalardan paketleme işini alırlar. İşi veren firmalar ise kargo ile paketlenecek ürünleri eve gönderir. Paketleme işi bittikten sonra paketlenmiş ürünler yine kargo ile firmaya geri gönderilir. Bu iş sonucunda ise paketleme işlemi için firma kişiye parasını öder. Ödenen ücret ya banka hesap numarasına gönderilir veya elden ödeme yapılır. En çok yapılan paketleme işlerinin başında ise kürdan paketleme işi gelmektedir. Evlere ek iş veren firmalar tarafından en çok verilen işlerden birisi de kürdan paketlemedir. En kolay paketleme işi diyebilirsiniz. Aşağıda paketleme işi nasıl yapılır ve başvuru formu hakkında detaylı bilgiye yer verdik. Evde ek iş ve ek gelir sağlamak isteyenler bu makaleyi mutlaka baştan sona eksiksiz bir şekilde okumalı!

Kürdan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kürdan Paketleme İşi

Evde çalışabilecek durumda olanlar firmalardan paketleme işi alırlar. Firma tarafından açık şekilde kürdanlar ve paketleri gönderilir. Bu paket kutuların içerisine istenen adet kadar kürdanlar yerleştirilir. İşle ilgili ayrıntılı bilgi zaten firma yetkilileri tarafından size bildirilecektir.

Evde kürdan paketleme işi için size kürdan, kürdan kutusu, marka reklamı ve koli gönderilir. Sizin yapacağınız iş ise oldukça basit. Kürdanları kürdan kutusuna yerleştirdikten sonra kutuları koliye yerleştirmek.

Paketleme işi evde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. Boş vakti olan herkes evde paketleme işi yapabilir.

Evde Kürdan Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Size gönderilen kürdanları paketleyip paketleme işlemini tamamladığınız zaman bunun karşılığında firma size ödeme yapar. Kürdan paketleme işlemi için firmaların ödediği ücret aylık olarak ortalama 750 TL ile 1000 TL arasındadır. Firmalardan bazıları ödemeyi kürdan her bir kürdan kutusu için hesaplamaktadır. Bazı firmalar ise gün, hafta veya aylık olarak ödeme gerçekleştirmektedir.

Sosyal medya hesaplarını takip ederek paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Facebook ve Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz. Özellikle büyükşehirlerde paketleme işi sıklıkla çıkmaktadır.

Kürdan Paketleme İşi Başvuru Formu

Evde geçirdiğiniz boş vaktiniz çoksa kürdan paketleme işi yaparak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz kürdan paketleme başvuru formunu doldurarak işveren firmaların sizinle iletişime geçmesini isteyebilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmından bilgilerinizi yazarak bildirirseniz kürdan paketleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçecektir.

Yorumlar
 1. Yasemin dedi ki:

  Ben Kayseri’de ikamet ediyorum bana da kürdan işi verebilir misiniz daha önce paketlemede çalışmıştım elim hızlıdır

 2. Emrah dedi ki:

  Ben çalışmak istiyorum kürdan işinde 0531 871 54 55 İstanbul/Kağıthanede oturuyorum

 3. Didem Ünsal dedi ki:

  Didem Ünsal Ankara ,Erymanda oturuyorum.Ben de ilgileniyorum.

 4. Aşkiye Metin dedi ki:

  Bende evde kurdan paketleme işi istiyorum.Corlu/ Tekirdağ

 5. Sultan dikici dedi ki:

  Sultan dikici
  Bende kürdan paketleme istiyorum istanbul/beykoz

 6. Perihan dedi ki:

  Elim hızlıdır bende paketleme isini istiyorum

 7. Ezgi K dedi ki:

  Istanbul

 8. Tuba Nur Şahin dedi ki:

  Konya’da yaşıyorum öğrenciyim aileme destek olmak için bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlar mısınız.
  Mail adresim: tubanursahin3@gmail.com

 9. Büşra dedi ki:

  İzmir mendereste ikamet ediyorum bu işi istiyorum 1 yaşında bir oglum var onun eksiklerini almak için ve eşime destek amaçlı istiyorum eger geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 10. Seyhan dedi ki:

  Elim cok hizlidir istedgnz zaman hemn teslim edebilirm boyle bir ise var ihtiyacm var

 11. Şeyma dedi ki:

  Boluda yaşıyorum 20 yaşındayım ek işim değil tek işim olucak bu işi istiyorum

 12. elif demir dedi ki:

  Kurdan paketleme isi istiyorum lütfen iş verir misiniz

 13. Sebahat dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum normalde çalışıyordum 8 aydır boşum evde kardeşlerime bakmak zorundayim cidden çok ihtiyacım var ulaşmanızı bekliycem

 14. busenur elmas dedi ki:

  istanbul eyüpte oturuyorum. eşime destek olmak istiyorum. buse. lütfen dönüş yapar mısınız?