Kosgeb Destekleri

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir? Anında Hesap Silme İşlemi

28.09.2020
Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir? Anında Hesap Silme İşlemi

İş arayanlar ile eleman arayanların web sitesi olan Kariyer.net’de bulunan üyeliğinizi silmek mi istiyorsunuz? Hesap silme işlemi hakkında detaylı bilgi verdik.

Kariyer.net uzun yıllardır Türkiye’de faaliyet gösteren, iş verenlerin eleman ihtiyacını, iş arayanların ise iş ihtiyacını karşılayan bir web sitesidir. 1999’dan günümüze kadar aktif olan sitede bir çok kategoride eleman arayan iş yerleri ve bir çok alanda uzman olup iş arayan elemanlar bulunmaktadır. Kariyer.net ise bu ikilinin rahatlıkla buluşabilmelerini sağlıyor.

İş aramak için Kariyer.net sitesi üzerinden üyelik oluşturanlar bazen gelen bilgilendirme e-postalarından sıkılabiliyor. Veya iş bulduktan sonra üyeliğini sonlandırmak isteyenler hesap silme işlemini nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. Hal böyleykende internetten kariyer net üyelik iptali, kariyer.net üyelik silme, kariyer hesap silme gibi aramalar yapıyorlar. Bizler bu yazıda Kariyer.net hesap silme işlemini detaylı olarak anlattık. Anlattıklarımızı adım adım uyguladığınız zaman hesap kapatma işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olacak.

Kariyet.net Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

blank
  1.  Kariyer.net adresine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın.
  2. Kullanıcı adı ve şifrenizi hatırlamıyorsanız “Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  3. Hesap sil linkine giriş yaparak Kariyer.net hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap silme linkine tıkladıktan sonra, hesabınızı silmek için emin olup olmadığınız sorulacak. Evet, Silmek İstiyorum seçeneğine tıklamalısınız.
  4. Evet, Silmek İstiyorum butonuna tıkladıktan sonra hesabı neden kapatmak istediğiniz sorulacak. Bu soruya da cevap verdikten sonra “Hesabımı Sil” butonuna bırakarak silebilirsiniz.
  5. Tebrik ederiz. Talebiniz üzerine hesabınız silinmiştir. bilgi mesajını aldıktan sonra hesabınız silinmiş olacaktır.
  6. Hesabınızın silindiğine dair bilgilendirme e-postası da mail adresinize gönderilecektir.

Kariyer.net üyelik silme

Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik silme işlemini gerçekleştirden sonra artık internet sitesinin sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanamayacaksınız. Yeniş iş başvurusu yapamaz ve iş başvurularını takip edemezsiniz. Tekrardan üye olarak Kariyet.net’in sunduğu hizmetlerden ancak öyle faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.