Kosgeb Destekleri

Evkur Taksit ve Borç Sorgulama Ödeme Kanalları

25.02.2023
Evkur Taksit ve Borç Sorgulama Ödeme Kanalları

Evkur mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişlerin borcunu taksit ödeme kanalları üzerinden yapabilirsiniz. Evkur borç ödeme sayfası üzerinden kredi kartı ve internet bankacılığı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartsız peşinatsız alışveriş imkanı sağlayan evkur hem mağazadan hem de internet şubesinden satış yapıyor. İnternet üzerinden sipariş vermiş olduğunuz ürünler ise ücretsiz olarak kapınıza kadar geliyor.

Evkur taksitlerini ödemek için mağazaya gitmenize gerek yok. İnternet kanalları üzerinden borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Evkur taksit ödeme kanalları sayesinde oturduğunuz yerden saniyeler içerisinde taksitleri ödemek mümkün. kalan taksitlerimi nasıl öğrenebilirim ? Evkur taksit ödeme şekilleri arasında bir kaç yöntem bulunmaktadır. Evkur taksitleri mağazaya giderek, kredi kartı ile ve online ödeme sayesinde ödeme imkanı sunuyor. Taksit ödemelerinizi evkur.com.tr adresi üzerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca internetten site üzerinden toplam kaç taksit kaldı diye bakabilir borç taksitlendirme oluşturabilir otomatik ödeme talimatı verebilir ya da ödeme planı ve borç yapılandırma oluşturabilirsiniz.

Evkur Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Evkur borç sorgulama işlemini taksit ödeme sayfasından yapabilirsiniz. Taksit ödeme sayfasında Evkur borçlarınızı T.C. kimlik numarası ile öğrenebilirsiniz.

T.C. kimlik no ile evkur borç sorgulama

Evkur taksit ödeme sayfasına giderek T.C. Kimlik No girerek borç sorgulama yapabilirsiniz.

 • Taksit ödeme sayfasına gidin,
 •  T.C. kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girerek Devam butonuna tıklayın,
 • Görüntülenen“Fatura Seçimi” ekranında faturalarınızı görebilirsiniz.

Evkur Kredi Kartı ile Taksit Ödeme

blank

Evkur ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizin taksitlerini kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Tüm bankaların kredi kartları ile taksitlerinizi internet kanalı üzerinden ödeyebilirsiniz. Evkur kredi kartı ile ödeme yapmak için ilk olarak buraya tıklayın. Ardından aşağıdaki adımları takip ederek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Giriş ekranı kısmındaki bölüme T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra reCAPTCHA güvenlik kodunuzu onaylatıp  “Devam” butonuna basın.
 • Ödeyeceğiniz faturayı seçerek “Fatura Seçimi” ekranında “Devam” edin.
 • “Ödeme Bilgisi” bölümüne kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra “Devam” edin.
 • Bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra sonra, “Onay” butonuna tıklayarak yeni açılan penceredeki şifre giriş bölümüne telefonunuza gelen onay kodunu girin.
 • Ödemeniz gerçekleştiğiniz zaman ekranda  “Teşekkürler Ödemeniz Alınmıştır” yazısını görürseniz ödemeniz başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.

Kredi kartı ile Evkur borç ödeme dışında mobil şube sayesinde de borcunuzu ödeyebilirsiniz. Yapı Kredi ve Halkbank mobil şubelerinden ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ile Evkur Taksitlerini Ödeme

Yapı Kredi ödeme merkezi sayesinde evkur taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. İnternet bankacılığında kredi kartı ile fatura ödeme veya hesabınızdan fatura ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak buradan ödeme sayfasına gidin. Sonrasında aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

blank
 • Ödeme Seçimi ekranında “Hızlı Kurum Arama” kısmından “Evkur” yazın ve görüntülenen listeden “Evkur” yazarak arama yapın.
 • T.C. Kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girdikten sonra “Devam” diyin.
 • Listede evkurun ödemek istediğiniz faturaları görünecektir. Bu faturalardan ödemek istediğiniz taksiti seçerek  “Devam” butonuna tıklayın.
 • Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra “Devam” diyebilirsiniz.
 • Yazdığınız bilgilerin doğruluklarını kontrol ederek  “Onay” butonuna tıklayıp ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank İle Evkur Taksit Ödeme

blank

Halkbank internet şubesi sayesinde evkura olacak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Evkur ödemeleriniz için Halkbank internet bankacılığına giriş yaparak anında borç ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evkur Ödeme Sayfası

Evkur ödeme sayfasına girerek oradaki diğer ödeme yöntemlerini de öğrenebilirsiniz. Evkur Ödeme Sayfası sitesine giriş yaparsanız online ödeme yöntemleri burada verilmiştir.

Yorumlar
 1. blank Naim yılmaz dedi ki:

  Evkur taksit yatirma

  1. blank Destek dedi ki:

   Evkur taksit yatırmak için evkur ödeme kanalları sayfasına gidebilirsiniz.

 2. blank idris dedi ki:

  taksit ödeyemiyorum

 3. blank Hafize lale dedi ki:

  Gecikmiş 11 lira borcum var ama ödeme kanallarında çıkmıyor kredi karti ile nasil oderim

 4. blank Metin dedi ki:

  Borç yapılandırması yapıyor musunuz?

  1. blank Destek dedi ki:

   Bu sorunun cevabı için evkur ile görüşmeniz gerekmektedir.

 5. blank Musa dedi ki:

  Taksit tablomu nasıl görebilirim