Kosgeb Destekleri

Evkur Taksit ve Borç Sorgulama Ödeme Kanalları

Evkur Taksit ve Borç Sorgulama Ödeme Kanalları

Evkur mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişlerin borcunu taksit ödeme kanalları üzerinden yapabilirsiniz. Evkur borç ödeme sayfası üzerinden kredi kartı ve internet bankacılığı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartsız peşinatsız alışveriş imkanı sağlayan evkur hem mağazadan hemde internet şubesinden satış yapıyor. İnternet üzerinden sipariş vermiş olduğunuz ürünler ise ücretsiz olarak kapınıza kadar geliyor.

Evkur taksitlerini ödemek için mağazaya gitmenize gerek yok. İnternet kanalları üzerinden borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Evkur taksit ödeme kanalları sayesinde oturduğunuz yerden saniyeler içerisinde taksitleri ödemek mümkün. Evkur taksit ödeme şekilleri arasında bir kaç yöntem bulunmaktadır. Evkur taksitleri mağazaya giderek, kredi kartı ile ve online ödeme sayesinde ödeme imkanı sunuyor. Taksit ödemelerinizi evkur.com.tr adresi üzerinden ödeyebilirsiniz.

Evkur Kredi Kartı ile Taksit Ödeme

Evkur ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizin taksitlerini kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Tüm bankaların kredi kartları ile taksitlerinizi internet kanalı üzerinden ödeyebilirsiniz. Evkur kredi kartı ile ödeme yapmak için ilk olarak buraya tıklayın. Ardından aşağıdaki adımları takip ederek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Giriş ekranı kısmındaki bölüme T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra reCAPTCHA güvenlik kodunuzu onaylatıp  “Devam” butonuna basın.
  • Ödeyeceğiniz faturayı seçerek “Fatura Seçimi” ekranında “Devam” edin.
  • “Ödeme Bilgisi” bölümüne kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra “Devam” edin.
  • Bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra sonra, “Onay” butonuna tıklayarak yeni açılan penceredeki şifre giriş bölümüne telefonunuza gelen onay kodunu girin.
  • Ödemeniz gerçekleştiğiniz zaman ekranda  “Teşekkürler Ödemeniz Alınmıştır” yazısını görürseniz ödemeniz başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.

Yapıkredi Bankası ile Evkur Taksitlerini Ödeme

Yapıkredi ödeme merkezi sayesinde evkur taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. İnternet bankacılığında kredi kartı ile fatura ödeme veya hesabınızdan fatura ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak buradan ödeme sayfasına gidin. Sonrasında aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Ödeme Seçimi ekranında “Hızlı Kurum Arama” kısmından “Evkur” yazın ve görüntülenen listeden “Evkur” yazarak arama yapın.
  • T.C. Kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girdikten sonra “Devam” diyin.
  • Listede evkurun ödemek istediğiniz faturaları görünecektir. Bu faturalardan ödemek istediğiniz taksiti seçerek  “Devam” butonuna tıklayın.
  • Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra “Devam” diyebilirsiniz.
  • Yazdığınız bilgilerin doğruluklarını kontrol ederek  “Onay” butonuna tıklayıp ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank İle Evkur Taksit Ödeme

Halkbank internet şubesi sayesinde evkura olacak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Evkur ödemeleriniz için Halkbank internet bankacılığına giriş yaparak anında borç ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evkur Ödeme Sayfası

Evkur ödeme sayfasına girerek oradaki diğer ödeme yöntemlerini de öğrenebilirsiniz. Evkur Ödeme Sayfası sitesine giriş yaparsanız online ödeme yöntemleri burada verilmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.