Kosgeb Destekleri

Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama

23.02.2023
Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama

Bezmialem tahlil sonuçları sorgulama sitesi sayesinde laboratuvar sonuçlarınızı anında takip edebilirsiniz. Bezmialem Vakıf Hastanesi‘nde yapılmış olan tahlil sonuçlarını hasta bilgi sisteminden öğrenebilirsiniz. Bezmialem hastanesinden biyopsi sonucu bakma, radyoloji röntgen görüntüleme mümkün müdür test sonuçları kaç günde çıkar?

Bezmialem tahlil sonuç sitesi üzerinden, yaptırmış olduğunuz tahlillerin sonuçlarına online olarak ulaşabilirsiniz. Sürekli tahlil sonucum çıktı mı diye sekterlere sormanıza gerek kalmayacak. Bir kaç basit yöntem ile Bezmialem laboratuvar sonuç ekranına ulaşabilirsiniz. Bezmialem lab sonuç ekranı üzerinden sizden istenen TC Kimlik No(Pasaport No), Hasta No, Doğum Yılı (örn: 1980), Baba Adı gibi bilgileri doldurarak tahlil sonuçlarınızın sonuçlanıp sonuçlanmadığını öğrenebilirsiniz. Doktorunuzun yanına gitmeden önce yapılan tahlillerin sonuçlanıp sonuçlanmadığını buradan görebilirsiniz. Günümüzde bir çok hastanede olduğu gibi Bezmialem Hastanesi’de laboratuvar sonuçlarını online olarak hastaları ile paylaşmaktadır. Eski adı Vakıf Gureba Hastanesi olan Bezmialem Hastanesi’nin laboratuvar sonuçları açıklandığı zaman hastalar internet sitesi üzerinden sonuçlarına ulaşabilmektedir. Laboratuvar sonuç ekranı sayesinde doktorunuzun yanına gitmeden önce sonuçlarınızın çıkıp çıkmadığına bakabilirsiniz.

labsonuc.bezmialemhastanesi.com adresi üzerinden Bezmialem tahlil sonuçları sorgulama

blank
Bezmialem Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Kan tahlili ve Laboratuvar ortamında yapılmış olan diğer tahlil sonucları için labsonuc.bezmialemhastanesi.com sitesini kullanabilirsiniz. Peki Bezmialem tahlil sonuçları nasıl öğrenilir?

 1. https://labsonuc.bezmialemhastanesi.com adresine giriş yapılır.
 2. TC Kimlik No, Hasta No, Doğum Yılı ve Baba Adı bilgileri doldurulur.
 3. Güvenlik kodu doğru bir biçimde girilerek giriş butonuna tıklanır.
 4. Açılacak olan ekranda tahlilinizin sonuçlanıp sonuçlanmadığını görebilirsiniz. Eğer sonuçlanmış ise buradan sonuçlanan tahlillerin çıktısını alabilirsiniz.

Tahlil yaptırdıktan sonra sonuçlarınız çıktığı zaman laboratuvar sonuç sistemine eklenir. Sizden istenen bilgileri girip Giriş dediğiniz zaman sonuçlanan tahlilleriniz ekrana düşer.

Telefonla Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama

Eğer internet üzerinden tahlil sonuçlarını öğrenemediyseniz telefon ile sonuçlarınızın durumunu öğrenebilirsiniz. Hastanenin numarasından iletişime geçerek hasta bilgilerinizi verip sonuç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sizden TC kimlik numarası ve hasta numarası gibi bilgiler istenir. Hasta numarası size verilen barkod kağıdı üzerinde yazar. Sorgulama için aşağıdaki Bezmialem Hastanesi iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

 1. Bezmialem Vakıf Üniversitesi: 0212 453 0 453
 2. Bezmialem Dragos Hastanesi: 0216 251 65 65

Bezmialem patoloji sonucu, Bezmialem dragos sonuç için yukarıdaki iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Tahlil sonuçlarını öğrenebilmeniz için sekreterin size soracağı soruları cevaplamanız gerekiyor. Sizden TC kimlik numarası, hasta adı soyadı ve hasta numarası istenecektir.

Bezmialem Sonuç Alma

Bezmialem Hastanesinde yaptırmış olduğunuz tahlilin sonucunu isterseniz labsonuc.bezmialemhastanesi.com adresine giriş yaptıktan sonra ve tahliliniz sonuçlanmış ise yazıcı sayesinde yazdırabilirsiniz. Ayrıca tahlilleriniz sonuçlandığı zaman hastaneden de sonucunuzu isteyebilirsiniz.

BEZMİALEM PATOLOJİ SONUÇ ÖĞRENME

Bezmialem Hastanesi patoloji sonuçlarını da internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Bir çok hastalığın teşhisini öğrenmek için doktorların istemiş olduğu patoloji sonucunu için labsonuc.bezmialemhastanesi.com adresini kullanabilirsiniz. Linke giriş yaptığınız zaman hasta bilgilerinizi girdikten sonra açılan ekranda tahlil sonuçları ve patoloji sonuçları listelenecektir. İsterseniz yazdırarak sonucunuzu alabilirsiniz.

Bezmialem Hastanesi Tahlil Sonuçları Ne Zaman Çıkar?

Bezmialem hastanesinde yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçları bazı durumlarda aynı gün çıkmakta iken bazı durumlarda ise bi sonraki gün çıkabilir. Eğer hastaneye öğlenden önce gidip tahlilinizi de öğlencen önce verdiyseniz öğlenden sonra tahlil sonuçları çıkacaktır. Laboratuvar tahlil sonuçları çıktığında cep telefonunuza bilgi mesajı gönderilir.

Yaptırmış olduğunuz kan tahlili ve idrar tahlili sonuçları genellikle en geç 24 saat içerisinde sonuçlanmış olur. Yaptırmış olduğunuz tahlillerin sonuçları yoğunluktan dolayı bazen internete girişleri uzun sürebiliyor. Bazı üzerinde çalışılması gereken tahlil, patoloji sonuçları vb. sonuçları ise bir kaç gün sürebilir. Tahlil yaptırdığınız zaman sonucun ne zaman çıkacağını laboratuvar görevlisine sorabilirsiniz.

 • İsimden Numara Sorgulama sayfasından numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin numarasını nasıl bulabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bezmialem Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

blank
Bezmialem Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

Bezmialem Hastanesi’nde muayene olmak isterseniz online olarak randevu oluşturabilirsiniz. Randevu işlemleri için web sitesi ve telefon kullanılmaktadır.

Peki Bezmialem Randevu Nasıl Alınır?

 1. https://randevu.bezmialemhastanesi.com/ web sitesi üzerinden randevunuzu oluşturabilirsiniz.
 2. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden T.C. Kimlik No , Doğum Yılı ve Güvenlik Kodu kodunu girmeniz istenecektir.
 3. Bu bilgileri girdikten sonra Giriş butonuna tıklayarak Bezmialem randevu işlemlerine başlayabilirsiniz.
 4. Daha sonra açılacak olan ekranda Hangi bölüm ve hangi doktora gideceğinizi, ve ne zamana randevu alacağınızı seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.